pondělí 27. června 2022

1.místo v Dopravní soutěži 4. tříd

Dne 24.6.2022 se vybraní čtyři čtvrťáci: Kateřina Vaverková, Zuzana Dorotíková, Matěj Morong a Jakub Mladěnka zúčastnili Dopravní soutěže v Místku na dopravním hřišti. Přijelo 24 škol. Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách: pravidla silničního provozu, jízda zručnosti, jízda městem a zdravověda. Dostali jsme na občerstvení pizzu. Potom následovalo vyhlášení výsledků. Když vyhlásili 3. a 2. místo, tak jsme byli zklamaní, že jsme se neumístili. Vůbec nás nenapadlo, že bychom mohli být na 1. místě! Vyhráli jsme putovní pohár, každý stan a šampaňské. Dále se vyhodnocovali nejlepší cyklistka a cyklista celé soutěže. Když jsem uslyšela své jméno, málem jsem se rozbrečela radostí, protože jsem vyhrála kolo ! Soutěž jsme si všichni moc užili.